İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Kültür
  3. Yazarımız olmak ister misin?

Yazarımız olmak ister misin?

Z Kuşağından yazarı olup sitemize içerik sağlamak ve konfor alanından uzaklaşmak istiyorsan bizimle iletişime geçebilirsin!

yazarolmak
2

Z Kuşağından: genç kesimin, özellikle “Z Kuşağı” olarak tabir edilen yeni neslin; bilim, kültür, psikoloji, sanat, seyahat, sosyal, vb. gibi konularda düşüncelerini rahatça ifade etmesi için kurulmuş bir web sitesidir.

Z Kuşağından sitesinin amacı nedir:

Gençlerin bir araya gelerek oluşturduğu “Z Kuşağından”, Bilim, Kültür, Psikoloji, Sanat, Seyahat, Sosyal ve daha bir çok konuda içerik oluşturabileceğiniz bir internet sitesidir. “Beni Kategorize Etme” sloganıyla çıktığımız bu yolda amacımız az da olsa Z Kuşağı denilerek yaratılan “niteliksiz, maneviyatı eksik, dağınık, dikkatsiz, oturduğu yerden insanları eleştiren, kendini geliştirip birey olamamış, ülkesine katkısı olmayan, iş beğenmeyen” genç imajını değiştirmek. Kurulan cümleler ile bütün bir nesil vasıfsızmış gibi gösterilerek gençler üzerindeki baskı artırılıyor. Gençlerin de derin düşünebildiğini, hobileri olduğunu, girişimci olabildiğini, oturmak yerine üretmeyi seçtiğini, bir BİREY olabildiğini göstermeyi hedefliyoruz. Oluşturduğumuz sayfanın yapacağımız girişimlerin ufak bir başlangıcı ve aracı olduğuna eminiz.

Yazar olmak için gereken şartlar:

İlginizin olduğu konularda düşüncelerinizi düzgün Türkçe kullanarak ifade etmeniz,

İnsanlara bilgilerinizi aktarabilecek paylaşımcı kişiliğe sahip olmanız,

Kendi dilediğiniz bir konu hakkında yazdığınız yazıyı incelememiz için tarafımıza göndermeniz,

Araştırmacı kişiliğe sahip olmanız, değilse bu kişiliği oluşturmak için çaba göstermeniz,

En önemlisi “Konfor Alanınızdan” çıkabilecek cesarete sahip olmanız,

Yukarıdaki şartları karşılayan herkes üye olup yazdığı yazıyı onayımıza göndererek yazarlık başvurusunda bulunabilir. Ekibimiz tarafından onaylandığınız takdirde e-mail aracılığıyla sizinle iletişime geçeceğiz. 

Size ne katkısı olacak?

Z Kuşağından sitesi, genç neslin bilgi haznesini genişletmek ve az da olsa toplumun gençlere olan bakışına bir değişiklik sağlamak için kurulmuş bir web sitesidir. Oluşturacağınız içerikler için araştırmalar yaparken farklı bilgiler öğrenmiş olacak ve kültür düzeyinizi artıracaksınız. İçerik oluşturmak istemeyenler için ise; oluşturduğumuz içerikler sayesinde okuyacağınız ilgi çekici yazılarla bilgi seviyenizi artırmayı amaçlıyoruz. Sitemiz aracılığıyla yeni insanlarla tanışabilirsiniz, çevrenizi genişletebilirsiniz, ve en önemlisi “LinkedIn” profilinizde kendinizi Z Kuşağından sitesinde Yazar olarak gösterebilirsiniz. Genç yaşta farklı işler yapanlar gelecekte farkını gösterecek olanlardır.

Yazdığınız yazıyı hemen bizim onayımıza gönderebilir ve yazar olmak için ilk adımı atabilirsin, harekete geç!

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Z Kuşağından sitesinin resmi hesabıdır. Anonim olarak gönderdiğiniz yazılar bu hesap üzerinden paylaşılır. Yazılarınız bizle birlikte güvendedir :)

Yorum Yap