BİZE SIKÇA SORULAN SORULARIN CEVAPLARINI BURADA BULABİLİRSİNİZ.

Üye Puanı Nasıl Kazanabilirim?

Üye puanı kazanabileceğiniz etkinlikler ve puan miktarları aşağıda sıralanmıştır:
Kullanıcı profil fotoğrafını değiştirmek: 20 puan
Kullanıcı kapak fotoğrafını değiştirmek: 20 puan
Yazılara yorum yapmak: 3 puan
Onaylanmış bir yazı yazmak: 35 puan

Ne Tarz İçerikler Mevcut?

Sitemizde Bilim, Kültür, Sanat, Seyahat, Psikoloj ve Sosyal içerikli konularda yazılar oluşturabilir veya bu içerikteki yazıları okuyabilirsiniz. Farklı konular için Genel kategorisini ziyaret etmelisiniz.

Ne Tarz İçerikler Mevcut Değil?

Sitemizde din ve güncel siyaset içerikli konularda yazı yayınlamayı tercih etmiyoruz. Bu iki konunun insanların kişisel tercihleri olduğuna inanıyor ve tercihlerine saygı duyuyoruz. Her normal bireyin yapması gerektiği gibi.

Nasıl Yazar Olabilirim?

Z Kuşağından sitesinde yazar olmak çok basit. Tek yapmanız gereken sitemize üye olup oluşturduğunuz içerikleri bize gönderdikten sonra onaylanması için beklemek. Eğer oluşturduğunuz içeriklerin sayısı fazla ve kitle tarafından beğeniliyorsa sizinle iletişime geçip onaylanmış yazar olma teklifi sunacağız.

Yazılarımın Anonim Kalmasını İstiyorum

Gizliliğe önem veriyoruz. Eğer yazdığınız yazılarda isminizi belirtmek istemiyorsanız, içeriği oluştururken yazınızın sonuna ANONİM yazmanız yeterli olacaktır. Korkmayın 🙂

Yazarlar Gelir Elde Ediyor Mu?

Ne yazık ki sitemizde oluşturacağınız içeriklere ücret ödeyecek imkanlara sahip değiliz. Her genç bireyin kendi kişisel gelişimini Türkiye şartlarında ortalamanın üstüne çıkartmak için gönüllülük esaslı işlerde bulunup kendisine çevre oluşturması ve kültürel birikim yaratması gerektiğini düşünüyoruz.  Yani yazarlar gelir elde etmiyor.

Nasıl Sponsorunuz Olabiliriz?

Bu soru pek sorulmuyor ama 🙂 yine de anlatalım. Eğer yaptığımız işi beğeniyorsanız, daha sonra yapacağımız işler için destek olmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Daha Büyük Siteler Varken Neden Sizde Yazalım?

Yazdığınız yazıların kalitesine göre insanların dikkatini çekecek ve çevre oluşturabileceksiniz. Bir kapı bilinmeyen binlerce kapıya açılan yol olabilir. Unutmayın ki okyanusta kum tanesi olmak yerine kumsalda parlayan bir inci olmak her zaman daha iyidir.

İletişime Geç