Ethereum’un Dahi Kurucu Ortağı Vitalik Buterin ve Çılgın Fotoğrafları

Bu fotoğrafların hiçbirisi montaj değildir... Vitalik insanların ne düşündüğünü umursamadan eğlenebilen dahi bir genç milyarder.

Vitalik Buterin, kripto dünyasında Ethereum üzerindeki çalışmaları ve muhteşem programlama yeteneğiyle biliniyor. Genç yaşta adını teknoloji dünyasının tarihine yazdırmayı başarabilmiş Vitalik şu anda 27 yaşında.

Üstün bir zekaya sahip olduğu düşünülen Vitalik Buterin, profesyonel olduğu kadar eğlenceli bir kişiliğe de sahip. Sizler için Vitalik’in en absürt 10 fotoğrafını derledik.

1. Moda İkonu Vitalik

Eşsiz bir okyanus manzarası önünde poz veren Vitalik, bu fotoğrafında Kedili Çantası ve uyumlu kıyafetleriyle dikkat çekiyor.

2. Hindistan Kapısı Ziyareti

Vitalik bu sefer 1919 Anglo-Afgan Savaşı ve Kuzeybatı Hindistan’da ölen 90,000 Hint askeri anısına dikilmiş olan Hindistan Kapısı önünde şık mavi gözlükleriyle dikkat çekiyor. Vitalik’in boyunu merak edenler için: 1.86…

3. Çok Da Konforlu Gözükmeyen Duruş

Vitalik İsrail Teknoloji Enstitüsü’ndeki bir konferansta sunum yapıyorken bu pozisyonun içerisinde kameralara yakalanmış. Umuyorum ki göründüğünden daha konforludur…

4. Sisler İçindeki Uzun Adam

Arka planda sis yüzünden hiçbir şey görünmemesine rağmen Vitalik pozunu vermeyi ihmal etmemiş.

5. Panelde Giydiği Özgün Tişört

Vitalik’in giydiği tişört; bulutu, gökkuşağı, UFO, ve karizmatik kedi detaylarıyla dikkat çekiyor.

6. Fantastik Gözlükle Asya Turu

Vitalik’in yaptığı dünya turunda çektirdiği karizmatik fotoğraflardan birisi olan bu fotoğrafta da gözlük detayı dikkatlerden kaçmıyor…

7. Esrarengiz Fotoğraf

Açıkçası bu fotoğrafta neler olup bittiğini anlayabilmiş değilim… Fotoğraftaki kadın elinde neden yılan tutuyor? Vitalik neden öyle bakıyor? Acaba fotoğraf çekildiklerinden Vitalik’in haberi var mı? Vitalik bu kadar güzel pasta yapmayı nereden öğrendi? Bu liste böyle uzaaar gider…

8. Kaslı Vitalik (FitVitalik)

Vitalik’in spor salonuna gitmesi ve salon üyeliğinin destekçileri tarafından karşılanması için “FitValik” ismiyle düzenlenen bağış kampanyasında “33 ETH” toplandı. Aynı zamanda destekçileri tarafından Vitalik Photoshop programı aracılığıyla kaslı yapıldı, bence yakışmış.

9. Proof-of-Life Algoritması

Kafasına silah dayanmış Vitalik…

10. Vitalik Porsuk Dansı Yaparken Bayağı Eğleniyor Gibi

Bu dansı yapan insanın milyarder genç bir dahi olduğunu biliyor muydunuz?


Özet

Yukarıda görmüş olduğunuz fotoğraflar ve sondaki dans aracılığıyla Vitalik’in nasıl eğlenceli bir kişiliğe sahip olduğunu az çok anlamışsınızdır diye umuyorum. Bence yaptığı şey çok güzel ve değerli çünkü milyarder olsanız bile toplum baskılarını veya insanların ne diyeceğini umursamadan, kendiniz gibi yaşayabilmek bu çağda büyük bir olay. Maalesef günümüzde insanların çoğu çıkarları uğruna kendileri olmayan bir insan gibi yaşamayı seçiyor. Umarım Vitalik bu neşesini ve dehasını kaybetmeden insanlık ve teknoloji uğruna olumlu çalışmalar yapmaya devam eder diyerek yazımı noktalıyorum, hepinize sağlıklı günler dilerim!